ПРИЈАВА ИСПИТА У ЈАНУАРСКО-ФЕБРУАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

Објављено: 18.01.2023 11:57 Објавио: Јован Стевановић

Обавештавају се студенти свих одсека Природно-математичког факултета у Косовској Митровици да ће се пријава испита за Јануарско-фебруарски испитни рок обавити у периоду од 23.01. до 24.01.2023. год. до 14 часова.

Важно: Студенти су ОСЛОБОЂЕНИ плаћања трошкова за пријаву испита САМО ЗА ПРВУ И ДРУГУ ПРИЈАВУ изабраног испита, ЗА СВАКУ НАРЕДНУ ПРИЈАВУ изабраног испита ПЛАЋА СЕ.

Студенти свих одсека Природно-математичког факултета у Косовској Митровици који се финансирају из буџета за пријаву испита морају да испуњавају следеће услове:

- оверен зимски семестар у школској 2022/23;

- попуњена анкета за студенте.

Студенти свих одсека Природно-математичког факултета у Косовској Митровици који се финансирају као самофинансирајући студенти за пријаву испита морају да испуњавају следеће услове:

- оверен зимски семестар у школској 2022/23;

- попуњена анкета за студенте;

- уплаћена 2/3 школарине (обавештење о висини школарине и динамици уплата се налази на сајту Факултета, а за сва остале информације обратите се лично или путем средстава комуникације Служби за наставу и студентска питања на Факултету).

Испити ће се одржати у периоду од 25.01. до 10.02.2023. године по истакнутом распореду.

СТУДЕНТСКА СЛУЖБА

Распоред испита