ПРИПРЕМНА НАСТАВА ЗА УПИС У ШКОЛСКУ 2023/2024. год.

Објављено: 15.03.2023 11:10 Објавио: Јован Стевановић

Природно-математички факултет у Косовској Митровици организује ПРИПРЕМНУ НАСТАВУ за полагање пријемних испита неопходних за упис на Факултет. Сви заинтересовани кандидати могу се пријавити од 15.03.2023. године.

У прву годину студија у школској 2023/2024. години Природно-математички факултет ће уписивати кандидате на програме основних, мастер и докторских академских студија.

На пријемном испиту кандидат полаже један од предмета понуђених на студијском програму за који кандидат конкурише.

Припремна настава ће се извршавати комбиновано:

Припремна настава почиње у понедељак 03.04.2023. године од када се можете укључити у активно праћење припремне наставе.

Пријављивање кандидата за припремну наставу врши се попуњавањем упитника на следећем ЛИНК-у.

Потребно је доставити доказ о уплати у износу од 5000 динара, приликом попуњавања online пријаве.

Сви кандидати који се пријаве за припремну наставу биће ослобођени плаћања таксе за упис на Факултет.

Жиро рачун факултета је: 840-1972666-03

Сврха уплате: Припремна настава за упис на Факултет

Упутство за матуранте за Гуглове алате ЛИНК

За више информација можете се обратити на следећи e-mail: jovan.stevanovic@pr.ac.rs